Absolwentka Wydziału Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej (obecnie Uniwersytet SWPS). Dyplomowany psychoterapeuta. Ukończyła czteroletnie podyplomowe studia z psychoterapii w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii przy SWPS i Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ukończyła liczne kursy i szkolenia z obszaru pomagania. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, a w pracy klinicznej korzysta z superwizji certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej. Od 2006 r. związana z Samodzielnym Publicznym Szpitalem Klinicznym CMKP im.prof.Orłowskiego w Warszawie, gdzie na co dzień pracuje w Poradni Zdrowia Psychicznego przy Zakładzie Seksuologii, Psychiatrii i Psychoterapii. Prowadzi psychoterapię osób dorosłych, które cierpią na zaburzenia nastroju (nadmierne przygnębienie, smutek), doświadczają nadmiernego lęku, niepokoju; przeżywają kryzysy osobiste, rodzinne, zawodowe; doświadczają nadmiernego stresu w codziennym funkcjonowaniu oraz niskiego poczucia własnej wartości. W naszej Przychodni prowadzi konsultacje psychologiczne dla pacjentów z otyłością w trakcie kwalifikacji do leczenia bariatrycznego. Diagnozuje zaburzenia odżywiania oraz inne trudności natury emocjonalnej związane z problemem otyłości. Prowadzi psychoedukację zachowań prozdrowotnych, wspiera psychologicznie pacjentów w okresie przed- i pooperacyjnym oraz pracuje nad wzrostem motywacji i zaangażowania osób z problemem otyłości w trwałą zmianę stylu życia.
Jestem absolwentką Wydziału Żywienia Człowieka i Gospodarstwa Domowego Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu Praktycznej Psychologii Społecznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie i studia podyplomowe w Instytucie Żywności i Żywienia w Warszawie – Poradnictwo dietetyczne – postępy w żywieniu człowieka. Pracuję w Poradni Chirurgicznej przy Klinice Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Przewodu Pokarmowego CMKP w Warszawie. Zajmuję się leczeniem dietetycznym pacjentów poddawanych operacjom bariatrycznym w okresie przed- i pooperacyjnym, a także żywieniem w chorobach związanych z otyłością jak miażdżyca, cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, dna moczanowa i choroby przewodu pokarmowego.
Ukończyłam
studia doktoranckie na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i
Konsumpcji SGGW w Warszawie. Uzyskałam stopień naukowy doktora w
zakresie technologii żywności i żywienia na
tym samym wydziale. Tematem mojej pracy doktorskiej był: Sposób
żywienia, suplementacja witaminowo-mineralna oraz wybrane wskaźniki
antropometryczne u osób dorosłych z otyłością prostą przed i po
operacji bariatrycznej.
Studia medyczne ukończył na Akademii Medycznej w Warszawie. Jest specjalistą w dziedzinie chirurgii ogólnej. Obecnie pełni funkcję kierownika Oddziału Chirurgii Onkologicznej, Kliniki Onkologii i Chirurgii Europejskiego Centrum Zdrowia Otwock.
Prowadzi aktywną działalność naukową. Doświadczenie zawodowe zdobywał podczas pracy w najlepszych szpitalach i ośrodkach medycznych w Polsce. Pełnił funkcję kierownika Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala Grochowskiego w Warszawie, kierownika Pracowni Badań Czynnościowych Przewodu Pokarmowego przy Klinice Chirurgii Ogólnej i Przewodu Pokarmowego CMKP . Jest autorem wielu prac z zakresu chirurgii oraz promotorem rozpraw doktorskich w tym zakresie. Aktywnie uczestniczy w wydarzeniach medycznych w zakresie chirurgii ogólnej i onkologicznej.
Dr n. med. Christian Imieliński
Specjalista seksuolog, psychiatra
Dyrektor ds Nauki i Rozwoju
Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, Kierownik Zakładu Seksuologii, Psychiatrii i Psychoterapii w SPSK im. prof. W. Orłowskiego Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie.
Specjalista seksuolog, psychiatra.
Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Vice-prezes Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego.
Autor i współautor ponad 60 prac naukowych.
Specjalizuje się w leczeniu dysfunkcji seksualnych u mężczyzn, depresji, stanów lękowych, reakcji sytuacyjnych, zaburzeń nerwicowych.
Konsultant wojewódzki w dziedzinie seksuologii.
Prowadzi konsultacje i poradnictwo psychologiczne oraz seksuologiczne, a także terapię zaburzeń seksualnych. Pracuje
indywidualnie z osobami dorosłymi, dziećmi oraz młodzieżą. Prowadzi
również terapię par i małżeństw. Specjalizuje się także w pomocy osobom z
grupy LGBT. W swojej pracy integruje nurt behawioralno-poznawczy z
podejściem humanistycznym. Szczególnie bliska jest jej terapia Gestalt,
której istotą jest świadomość bycia „tu i teraz”. Jest w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w Instytucie Poznawczym, gdzie pogłębia umiejętności w Szkole Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej (SPPB)
Swoją pomoc oferuje osobom, które: doświadczają trudności emocjonalnych, odczuwają lęk, niepokój, przygnębienie, pragną wzmocnić poczucie własnej wartości, czują się samotne lub niezrozumiane w relacji z innymi ludźmi, doświadczają dolegliwości psychosomatycznych tzn. odczuwają dolegliwości somatyczne (cielesne), podczas gdy badania wykluczają medyczne przyczyny dolegliwości, znalazły się w kryzysie, zastanawiają się nad własną tożsamością seksualną, płciową, przygotowują się do coming-outu, zmagają się z trudnościami seksualnymi (zaburzenia erekcji, brak lub utrata potrzeb seksualnych, odczuwanie bólu w trakcie stosunku), potrzebują wsparcia i pomocy w rozwiązaniu innych, ważnych dla siebie problemów.
Ukończone szkoły: Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie, studia magisterskie na kierunku psychologia, Warszawski Uniwersytet Medyczny, Centrum Kształcenia Podyplomowego, studia podyplomowe na kierunku seksuologia
Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w: Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Centrum Psychoterapii Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie, „Przystani Psychologicznej”, Poradni Specjalistycznej Młodzieżowego Ośrodka Profilaktyki i Psychoterapii „MOP”.
Dr n. med. Michał Wąsowski
choroby wewnętrzne, endokrynologia
Jest absolwentem II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu
Medycznego (2002r.).
Swoje zawodowe doświadczenie zdobywał w Klinice
Medycyny Rodzinnej, Chorób Wewnętrznych, Chorób Metabolicznych Kości
CMKP, w której w 2009r. uzyskał tytuł specjalisty chorób wewnętrznych
oraz Klinice Endokrynologii CMKP, gdzie w 2016r. uzyskał specjalizację z
endokrynologii.
W 2012 roku badając problematykę niedoborów witaminy D w
otyłości uzyskał tytuł doktora nauk medycznych.
Od początku swojej pracy zawodowej zajmuje się m.in. otyłością, jej powikłaniami oraz chorobami współistniejącymi, a także oceną przedoperacyjną chorych kwalifikowanych do zabiegów bariatrycznych.
Dr n. med. Artur Binda
chirurgia
ogólna,
otyłości i cukrzycy
Absolwent I Wydziału
Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, którą ukończył w 1995 roku.
Po ukończeniu stażu podyplomowego podjął pracę w Klinice Chirurgii
Ogólnej, Onkologicznej i Przewodu Pokarmowego w Szpitalu im. Prof. W.
Orłowskiego w Warszawie gdzie pracuje do chwili obecnej. W 1999 uzyskał I
stopień a w 2004 II stopień specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej.
W 2015 roku uzyskał stopień doktora nauk medycznych. Doktor Artur Binda
jest autorem lub współautorem ponad 20 publikacji naukowych. Uczestnik
wielu krajowych i międzynarodowych szkoleń w zakresie chirurgii
bariatrycznej.
Do jego szczególnych obszarów zainteresowań należy chirurgiczne leczenie otyłości oraz choroby refluksowej przełyku.
Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, Zastępca Kierownika Kliniki Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Przewodu Pokarmowego Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. Specjalizuje się w operacjach laparoskopowych, które wykonuje od pierwszych lat po ich wdrożeniu w Polsce.
Szkolił się w Holandii, Belgii, Luksemburgu, Szwecji.
Zajmuje się szczególnie chirurgicznym
leczeniem otyłości, choroby refluksowej przełyku, przepukliny rozworu
przełykowego przepony, achalazji przełyku, chirurgią dróg żółciowych i
przepukliny pachwinowej.
mgr Anna Nowacka
Psycholog, pedagog,
mediator i diagnosta
Prowadzi
konsultacje, poradnictwo i pomoc psychologiczną dla młodzieży i
dorosłych. Oferuje konsultacje indywidualne, dla par i małżeństw,
pracuje z rodzinami.
Tytuł
magistra pedagogiki oraz magistra psychologii uzyskała na Uniwersytecie
Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Absolwentka studiów
podyplomowych Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.
Umiejętności
z zakresu mediacji zdobyte w trakcie kursów certyfikowanych przez
Polskie Centrum Mediacji w Warszawie wykorzystuje w pracy z parami i w
grupie.
Prowadzi diagnostykę, psychotechnikę oraz badania z zakresu medycyny pracy.
Pomaga
osobom w kryzysach życiowych, zmagającym się z zaburzeniami nastroju,
nerwicami, czy niskim poczuciem wartości. Prowadzi diagnostykę
psychologiczną i poradnictwo w zaburzeniach psychosomatycznych (problemy
zdrowotne przy jednoczesnym braku zaburzeń w fizjologicznym
funkcjonowaniu organizmu, potwierdzonym w drodze diagnozy medycznej.
Czyli kiedy medycyna nie znajduje przyczyn w ciele).
Prowadzi konsultacje w języku polskim i angielskim.
Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego i Wydziału Rzeźby Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Pracuje z dziećmi, nastolatkami i osobami dorosłymi. Prowadzi konsultacje psychologiczne osób dorosłych, indywidualne, rodzinne oraz par.
Prowadzi Trening Umiejętności Społecznych dla dzieci.
W pracy z dziećmi wykorzystuje autorski program łączący wiedzę psychologiczną i artystyczną.
Pracuje z dziećmi mającymi problemy w różnych obszarach jak np.: wypowiadanie się, koncentracja, czytanie i pisanie, relacje z rówieśnikami, relacje z nauczycielami, społeczne przystosowanie się, radzenie sobie z trudnymi emocjami. Program dedykowany dzieciom wspiera ich rozwój i pozwala im na pokonanie wyżej wymienionych trudności oraz na wyrażanie siebie, rozwijanie umiejętności komunikacji, rozwijanie umiejętności interpersonalnych, odkrywanie talentów i budowanie pozytywnego obrazu siebie.
W pracy z osobami dorosłymi wspiera budowanie obrazu siebie, umiejętność planowania i organizacji, rozwijanie umiejętności interpersonalnych, pokonywanie nieśmiałości i innych trudności w relacjach interpersonalnych, wzmacnianie asertywności i wyrażania własnego zdania, radzenie sobie z emocjami oraz pracy w przypadku depresji, lęków, nerwic.
Lek. Jarosław Lenartowicz
Specjalista psychiatra, seksuolog
Dyrektor ds Medycznych
Absolwent I
Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w
Poznaniu. W naszym Zespole konsultuje pacjentów psychiatrycznie i
seksuologicznie, kwalifikuje do terapii, decyduje o leczeniu
farmakologicznym, orzeka o czasowej niezdolności do pracy.
Ma
doświadczenie w opiniowaniu jako Biegły Sądowy z zakresu
psychiatrii, jako specjalista-konsultant ZUS ds orzekania o
czasowej/trwałej niezdolności do pracy, kontrolował prawidłowość
wystawiania L-4. Nadal nieustannie podnosi swoje kwalifikacje
(lista-patrz
www.seksuolog.witryna.info) .
Ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy z
Pacjentami z zaburzeniami nastroju, psychozami, nerwicami, Pacjentami z
zaburzeniami odżywiania, lękowymi, seksualnymi oraz uzależnionymi od
alkoholu i innych środków psychoaktywnych. Doświadczenie zawodowe
zdobywał w Klinikach Psychiatrycznych i CMKP. Ma doświadczenia w pracy
w Zakładach Opiekuńczo-Leczniczych, DPS, Zakładach Karnych i Aresztach
Śledczych. Prowadził szkolenia i wykłady z zakresu psychiatrii dla
lekarzy i średniego
personelu medycznego. Zawodowo interesuje się leczeniem zaburzeń
nastroju, zaburzeń
psychotycznych, seksualnych, zaburzeń lękowych i snu;
szeroko pojętym opiniowaniem.
PanMedic Sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 11/19 00-508 Warszawa
Rejestracja: tel. +48 22 455 51 85; tel. kom. +48 604 277 633
e-mail: rejestracja@panmedic.pl
,
info@panmedic.pl
REGON 361755687, NIP 5223031773, KRS 0000562545
Nr księgi RPWDL 000000177832 - W - 14
Rachunek Spółki 16 1160 2202 0000 0003 8665 7163
(Bank Millenium)
JL © 2019. All rights reserved