UWAGA !Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że w Przychodni PanMedic  (wcześniej Bariamed)
od 1 września będzie przyjmował nowy psychiatra  dr Sebastian Koterwa.
Konsultacje z zakresu bariatrii, chirurgii, interny, endokrynologii, psychologii, dietetyki psychiatrii, seksuologii  odbywają się w formie tradycyjnej i e-konsultacji (telefon, skype itp.).
 

Lekarz specjalista psychiatra, seksuolog Jarosław Lenartowicz przyjmuje w poniedziałki, środy i niektóre czwartki. Konsultacje odbywają się w trybie normalnym (dyżurowym, ocznym) lub telefonicznym.

Wyjątkowo, w przypadku braku możliwości odbycia wizyty można również zamawiać recepty celem kontynuacji leczenia na okres miesięcznej kuracji (zakładka "Linki" - wniosek o wystawienie recepty).

W celu umówienia/przeniesienia/odwołania wizyty prosimy o  kontakt telefoniczny (tel.: +48 604 277 633) lub e-mail: rejestracja@panmedic.pl oraz dokonania wpłaty za wizytę lub receptę zgodnie z "Cennikiem" na konto Spółki PanMedic w Banku Millenium: 16 1160 2202 0000 0003 8665 7163 lub w Rejestracji Spółki (karta, gotówka). Wydrukowany i przesłany na mail: rejestracja@panmedic.pl   lub  dowód wpłaty w Rejestracji Spółki upoważnia do odbycia wizyty lub otrzymania recepty (lub jej kodu) .

Z poważaniem
PanMedic / Zarząd