PanMedic świadczy usługi z zakresu bariatrii, chirurgii, interny, endokrynologii, kardiologii, psychologii, dietetyki, psychiatrii, seksuologii - porady odbywają się w formie tradycyjnej i e-konsultacji (telefon, Skype itp.).


Konsultacje odbywają się w trybie normalnym (dyżurowym, ocznym) lub zdalnym, np. telefonicznym.


Wyjątkowo, w przypadku braku możliwości odbycia wizyty można również zamawiać recepty celem kontynuacji leczenia na okres miesięcznej kuracji (zakładka "Linki" - wniosek o wystawienie recepty).

W celu umówienia/przeniesienia/odwołania wizyty prosimy o kontakt telefoniczny (tel.: +48 604 277 633) lub e-mail: rejestracja@panmedic.pl oraz dokonania wpłaty za wizytę lub receptę zgodnie z "Cennikiem" na konto Spółki PanMedic w Banku Millenium: 16 1160 2202 0000 0003 8665 7163 lub w Rejestracji Spółki (karta, gotówka).


Potwierdzenie przelewu wydrukowane i przesłane na e-mail: rejestracja@panmedic.pl lub okazane w Rejestracji PanMedic upoważnia do odbycia wizyty lub w wyjątkowych przypadkach (patrz podstronę
otrzymania recepty (lub jej kodu).
Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy, że od października br. w Przychodni Lekarzy Specjalistów PanMedic, w dogodnej lokalizacji w Centrum Warszawy przy Alejach Jerozolimskich 11/19, konsultuje dr nauk o zdrowiu Daria Jorg – psycholog i terapeuta par. W naszej Przychodni dr Daria Jorg prowadzi konsultacje bariatryczne, indywidualne konsultacje psychologiczne i psychoseksuologiczne oraz konsultacje rodzinne i par.
Szanowni Państwo, od sierpnia br. w Przychodni Lekarzy Specjalistów PanMedic konsultuje dr Jarosław Kusz - seksuolog, kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych. Dr Jarosław Kusz, dzięki połączeniu specjalizacji w zakresie kardiologii, chorób wewnętrznych i seksuologii, w praktyce ma holistyczne podejście do leczenia zaburzeń seksualnych (takich jak np. zaburzenia erekcji, zaburzenia libido, wytrysku przedwczesnego i wielu innych) w kontekście często współistniejących schorzeń kardiologicznych i chorób cywilizacyjnych, takich jak: choroba wieńcowa, niewydolność serca, nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, otyłość, zaburzenia hormonalne.
Szczegółowe informacje uzyskają Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce "zespół" oraz poprzez bezpośredni kontakt z Przychodnią.
Aby umówić konsultację prosimy o kontakt telefoniczny z rejestracją: tel. 604 277 633 lub 22 455 51 85 w godzinach popołudniowych bądź poprzez e-mail: rejestracja@panmedic.pl lub formularz kontaktowy na stronie
  
Zapraszamy serdecznie !


Z poważaniem,
PanMedic/ Zarząd